TJ DRAHONICE - oddíl kopané

Sezóna 2013/2014 - III. třída

Domácí zápasy se hrají zpravidla v neděli od 15,00 hodin na místním fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.

Soupiska:

Tým David Přibil, Jirka Sobíšek, Láďa Maroušek,Michal Liška, Jarda Louženský, Martin Varnuška, Pepa Mošovský, Radek Myslivec, Zdeněk Myslivec, Roman Koc, Lukáš Širer, Jirka Faktor,Václav Moudrý, Václav Vokáč, Tomáš Pokorný, Vít Častoral.
Hostování Jarda Kuric, Láďa Doubek, Václav Havlík (všichni Cehnice), Jindra Brůžek, Petr Velíšek (oba Štěkeň), Václav Pavlík (Dražejov), Radek Vlček (Pražák).
Předseda a vedoucí:
Václav Vokáč
Pokladník: Zdeněk Liška
Trenér: Zdeněk Kašpírek
Kustod: Václav Havlík
Pomezní: Honza Josefík

Konečná tabulka - jaro 2013/2014

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Kladruby 16 9 5 2 37: 19 32
2. Sedlice B 16 9 3 4 41: 21 30
3. Hoslovice 16 9 2 5 42: 35 29
4. Drahonice 16 7 2 7 36: 32 23
5. Štěkeň B 16 7 1 8 38: 44 22
6. Balvani 16 6 2 8 36: 44 20
7. Sousedovice B 16 5 4 7 28: 39 19
8. Libějovice 16 3 5 8 22: 34 14
9. Číčenice 16 3 4 9 20: 32 13

Rozpis zápasů - jaro 2014

Datum Soupeři Začátek (sraz) Výsledek Střelci
19.04. (So) Kladruby - Drahonice     17,00 (16,00)   2 : 2  Brůžek, Sasko
27.04. (Ne) Drahonice - Balvani     15,00 (14,00)   3 : 0  Brůžek, Myslivec R., Vlček R.
04.05. (Ne) Libějovice - Drahonice     16,00 (15,00)   0 : 2  Brůžek, Kuric
11.05. (Ne) Drahonice - Štěkeň B     15,00 (14,00)   5 : 1  Moudrý 4, Vlček R.
18.05. (Ne) Číčenice - Drahonice     17,00 (16,00)   0 : 3  Brůžek, Vlček R., Vlček Z.
25.05. (Ne) Drahonice - Sedlice B     15,00 (14,00)    3 : 3  Brůžek, Kuric, Maroušek
08.06. (Ne) Drahonice - Sousedovice B     15,00 (14,00)   4 : 0  Kuric, Moudrý, Vlček R., Vlček Z.
15.06. (Ne) Drahonice - Hoslovice     15,00 (14,00)   3 : 0  Brůžek, Kuric, Vlček R.

Konečná tabulka - podzim 2013/2014

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Kladruby 8 5 2 1 16: 9 17
2. Balvani 8 5 1 2 26: 21 16
3. Štěkeň B 8 5 0 3 27: 21 15
4. Hoslovice 8 4 1 3 24: 21 13
5. Sedlice B 8 3 2 3 16: 12 11
6. Sousedovice B 8 3 2 3 17: 21 11
7. Libějovice 8 2 2 4 17: 22 8
8. Číčenice 8 1 4 3 10: 11 7
9. Drahonice 8 1 0 7 11: 26 3

Střelci sezona 2013/2014 

Brůžek Jindřich 9
Moudrý Václav 7
Vlček Radek 6
Kuric Jaroslav 5
Mošovský Josef 2
Pavlík Václav 2
Vlček Zdeněk 2
Faktor Jirka 1
Havlík Václav 1
Maroušek Ladislav 1
Myslivec Radek 1
Myslivec Zdeněk 1
Pavlík Václav 1
Sasko František 1
Vokáč Václav 1

Rozpis zápasů - jaro 2014

Sezóna 2010/2011

TJ DRAHONICE - oddíl kopané

Sezóna 2010/2011 - IV. třída

Domácí zápasy se hrají vždy v neděli od 15,00 hodin na místním fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.

fotbalSoupiska:

Tým: Častoral Jarda, Častoral Víťa, Varnuška Lukáš, Varnuška Martin, Liška Zdeněk, Liška Michal, Přibil David, Širer Lukáš, Myslivec Radek, Myslivec Zdeněk, Maroušek Láďa, Vokáč Václav, Mošovský Pepa, Koc Roman, Faktor Jirka, Pokorný Tomáš, Moudrý Vena 
Hostování: Gireth Luboš (Planá u ČB), Sobíšek Jirka (Podolí - Pi), Plojhar Roman (Žichovice-Klat), Doubek Láďa (Cehnice), Kuric Jarda (Cehnice)
Předseda a vedoucí: Václav Vokáč
Pokladník: Zdeněk Liška
Trenér: Víťa Častoral
Pomezní: Honza Josefík

Konečná tabulka

Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Sousedovice B 18 11 6 1 44 : 24 39
2. Drahonice 18 11 5 2 75 : 34 38
3. Předslavice 18 10 2 6 61 : 41 32
4. Volyně B 18 9 4 5 46 : 35 31
5. Cehnice B 18 9 1 8 31 : 41 28
6. Lnáře B 18 6 6 6 44 : 44 24
7. Mnichov 18 7 3 8 42 : 45 24
8. Číčenice 18 4 2 12 30 : 46 14
9. Nišovice 18 3 3 12 27 : 60 12
10. Chelčice B 18 3 2 13 30 : 60 11

Výsledky zápasů - jaro 2011

Datum Začátek Soupeři Výsledek Střelci
02.04. (ne)  15,00 Drahonice - Cehnice B 5 : 2 Moudrý 3, Mošovský 2
09.04. (so) 16,30 Nišovice - Drahonice 1 : 1 Moudrý
17.04. (ne) 15,00 Drahonice - Předslavice 6 : 0 Moudrý 2, Kuric 2, Mošovský, Faktor
23.04. (so) 17,00 Lnáře B - Drahonice 3 : 8 Moudrý 4, Myslivec R. 2, Vokáč, Sobíšek
30.04. (so) 15,00 Drahonice - Sousedovice B 2 : 2 Mošovský, Sobíšek
08.05. (ne) 17,00 Číčenice - Drahonice 0 : 1 Myslivec R.
15.05. (ne) 15,00 Drahonice - Volyně B 4 : 2 Mošovský 2, Moudrý, Gireth
22.05. (ne) 17,00 Mnichov - Drahonice 1 : 10 Moudrý 4, Myslivec R. 2, Faktor 2, Sobíšek, Koc
28.05. (so) 17,00 Drahonice - Chelčice B 3 : 3 Moudrý 2, Kuric

Výsledky zápasů - podzim 2010

Datum Soupeři Výsledek Střelci
29.08. Cehnice B - Drahonice 3 : 2 Mošovský, Myslivec R.
05.09. Drahonice - Nišovice 6 : 4 Faktor 2, Moudrý 2, Mošovský, Koc
12.09. Předslavice - Drahonice 1 : 6 Moudrý 3, Mošovský, Myslivec R.,Faktor
19.09. Drahonice - Lnáře B 4 : 4 Moudrý 2, Mošovský, Faktor
26.09. Sousedovice B-Drahonice 2 : 2 Mošovský, Maroušek
03.10. Drahonice - Číčenice 4 : 3 Sobíšek 2, Mošovský, Faktor
10.10. Volyně B - Drahonice 3 : 2 Faktor, Myslivec R.
17.10. Drahonice - Mnichov 3 : 0 Moudrý 2, Faktor
24.10. Chelčice B - Drahonice 0 : 6 Mošovský 3, Faktor, Koc, Maroušek

Nejlepší střelci - sezona 2010/2011

Jméno Počet branek
Moudrý Vena 26
Mošovský Pepa 15
Faktor Jirka 11
Myslivec Radek 8
Sobíšek Jirka 5
Koc Roman 3
Kuric Jarda 3
Maroušek Láďa 2
Vokáč Vašek 1
Gireth Luboš 1

OTAVSKÝ ZLATÝ – Český Pohár 2012-2013

Otavsky_zlaty

I v letošním ročníku okresního kola Českého poháru "OTAVSKÝ ZLATÝ" naši fotbaloví borci nezklamali a po středečním finále na hřišti v Přešťovicích se mohou opět pyšnit krásným 2. místem.

FINÁLE: 5.6. 2013 Osek B - Drahonice (okres) 10 :2 (Kuric, Moudrý)

1. DRAHONICKEJ NOHEJBALOVEJ TURNAJ

1. DRAHONICKEJ NOHEJBALOVEJ TURNAJ

Nohejbal_2009V neděli 13. září 2009 od 13,00 hodin se konal na místním asfaltovém hřišti 1.ročník Drahonickýho nohejbalovýho turnaje. Zúčastnilo se celkem 8 trojčlenných týmů, které byly losováním rozděleny do dvou skupin. 2 nejlepší celky z obou skupin se pak střetly v bojích o první místa. Po vyčerpávajícím finálovém souboji se nakonec na 1. místě umístil tým "Žlutý Káčka", 2. místo obsadili "Kučírci" a bronz získal tým "Cihly". Hold vzdáváme zejména týmu "Old Boys", který se sice umístil na posledním místě, ale co se týče celkového věku obsadil suverénní 1.pozici s celkovým věkem 174 let!!!

Konečné pořadí...

Plakát...

TJ DRAHONICE - oddíl kopané

Sezóna 2012/2013 - III. třída

Domácí zápasy se hrají zpravidla v neděli od 15,00 hodin na místním fotbalovém hřišti. Občerstvení zajištěno.

Soupiska:

fotbal

Tým David Přibil, Jirka Sobíšek, Láďa Maroušek, Michal Liška, Jarda Louženský, Martin Varnuška, Pepa Mošovský, Radek Myslivec, Zdeněk Myslivec, Roman Koc, Lukáš Širer, Jirka Faktor, Václav Moudrý, Václav Vokáč, Tomáš Pokorný, Vít Častoral.
Hostování Jarda Kuric (Cehnice), Radek Vlček, Zdeněk Vlček (oba Pražák), Václav Vavruška (Pražák), Petr Velíšek, Václav Havlík (oba Cehnice).
Předseda a vedoucí: Václav Vokáč
Pokladník:
Zdeněk Liška
Trenér: Zdeněk Kašpírek
Kustod: Václav Havlík
Pomezní: Honza Josefík

Průběžná tabulka - 2012/2013

TABULKA
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body
1. Vodňany B 18 15 1 2 61: 20 46
2. Čestice 18 14 1 3 69: 19 43
3. Drahonice 18 10 3 5 59: 46 33
4. Sousedovice B 18 7 4 7 39: 43 25
5. Balvani 18 7 2 9 37: 44 23
6. Hoslovice 18 6 4 8 22: 36 22
7. Štěkeň B 18 5 3 10 41: 60 18
8. Libějovice 18 5 3 10 35: 49 18
9. Kladruby 18 4 3 11 35: 42 15
10. Pracejovice 18 4 2 12 20: 59 14

Rozpis zápasů - jaro 2013

Datum Soupeři Začátek (sraz) Výsledek Střelci
14.04. (Ne) Kladruby - Drahonice 16,30 (15,00) 1 : 3 Mošovský, Moudrý, Myslivec R.
21.04. (Ne) Drahonice - Balvani 15,00 (14,00) 4 : 1 Moudrý 2, Myslivec R., Koc R.
27.04. (So) Pracejovice - Drahonice 14,00 (12,30) 0 : 6 Moudrý 3, Myslivec R. 2,Koc R.
05.05. (Ne) Drahonice - Libějovice 15,00 (14,00) 4 : 1 Moudrý 3, Vlček R.
08.05. (St) Drahonice - Kladruby (POHÁR) 17,00 (16,00) 2 : 1 Moudrý, Koc R.
12.05. (Ne) Vodňany B - Drahonice 17,00 (16,00) 7 : 0 ---
18.05. (So) Drahonice - Štěkeň B 17,00 (16,00) 4 : 1 Mošovský 3, Varnuška M.
25.05. (So) Čestice - Drahonice 17,00 (15,30) 3 : 0 (kont.) ---
02.06. (Ne) Drahonice - Sousedovice B  15,00 (14,00) 3 : 4 Moudrý, Mošovský, Kuric
05.06. (St) FINÁLE POHÁRU - Osek B - Drahonice 17,00 10 : 2 Moudrý, Kuric
09.06. (Ne) Drahonice - Hoslovice 15,00 (14,00) 3 : 3 Mošovský, Moudrý, Častoral V.

Rozpis zápasů podzim 2012

Datum Soupeři Začátek (sraz) Výsledek Střelci
02.09. (Ne) Drahonice - Kladruby 15,00 (14,00) 3 : 2 Faktor 2, Mošovský
08.09. (So) Balvani - Drahonice 17,00 (15,50) 1 : 4 Vlček R., Vlček Z., Kuric, Vokáč
16.09. (Ne) Drahonice - Pracejovice 15,00 (14,00) 3 : 0 Moudrý 2, Mošovský
23.09. (Ne) Libějovice - Drahonice 16,00 (14,50) 2 : 2 Přibil, Havlík
30.09. (Ne) Drahonice - Vodňany B 15,00 (14,00) 1 : 4 Moudrý
07.10. (Ne) Štěkeň B - Drahonice 16,00 (14,50) 5 : 7 Moudrý 3, Kuric 2, Mošovský, Koc
14.10. (Ne) Drahonice - Čestice 15,00 (14,00) 1 : 6 Mošovský
21.10. (Ne) Sousedovice B - Drahonice 15,30 (14,15) 3 : 3 Moudrý 2, Vokáč
27.10. (So) Hoslovice - Drahonice 14,30 (13,00) 2 : 8 Moudrý 4, Mošovský 3, Myslivec R.

Střelci - sezona 2012/2013

Moudrý V. 23
Mošovský J. 13
Myslivec R. 5
Kuric J. 4
Koc R. 3
Faktor J. 2
Vokáč V. 2
Vlček R. 2
Havlík V. 1
Přibil D. 1
Vlček Z. 1
Častoral V. 1
Varnuška M. 1