Soutěže 2012

8.9.2012 - Pohárová soutěž na Pražáku
Muži:  1. Podeřiště (29,56)
            2. Čejetice (29,81)
            3. Cehnice (31,00)
            5. Drahonice (37,88) - Častoral V., Moudrý J., Koc V., Moudrý T., Liška M., Mikeš J., Říman M. ...............celkem 14 týmů

1.9.2012 - Pohárová soutěž v Krajníčku - PPS12
Muži:  1. Šipoun (23,66)
            2. Vacovice (25,43)
            3. Čepřovice (26,75)
            4. Drahonice (26,98) - Častoral V., Moudrý J., Moudrý T., Mikeš J., Kučera T., Švehla M., Vokáč V. ...............celkem 14 týmů

Ženy:  1. Krajníčko (30,11)
             2. Bavorov - žabičky (34,38)
             3. Bavorov - žabky (38,87)
             4. Drahonice (56,38) - Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Hanusová I., Kovačíková J., Zochová H. .....................celkem 4 týmy

25.8.2012 - Pohárová soutěž v Bavorově - PPS12
Muži:  1. Vitějovice (25,17)
            2. Šipoun (27,28)
            3. Čichtice (27,56)
            6. Drahonice (32,70) - Hejtmánek M., Častoral V., Koc V., Moudrý T., Liška M., Švehla M., Mikeš J. ...............celkem 11 týmů

Ženy:  1. Čichtice (32,04)
             2. Bavorov - žabky (32,26)
             3. Bavorov - žabičky (33,87)
             4. Drahonice (34,99) - Zochová H., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Švehlová J., Trojáková N., Louženská P. .....................celkem 6 týmů

11.8.2012 - Pohárová soutěž v Malenicích
Muži:  1. Šipoun (20,02)
            2. Němčice (22,54)
            3. Dražejov (23,36)
            12. Drahonice (30,45) - Bartůněk R., Častoral V., Říman M., Mikeš J., Kučera T., Vokáč V., Maroušek L. ...............celkem 16 týmů

Ženy:  1. Mladějovice (24,03)
             2. Dražejov (24,53)
             3. Drahonice (24,70) - Kovačíková J., Moudrá L., Moudrá Mart., Kiewegová J., Častoralová H., Trojáková N., Janoutová M. .....................celkem 8 týmů

21.7.2012 - Pohárová soutěž ve Štěticích
Muži:  1. Skály (31,19)
            2. Drahonice A (43,12) - Hejtmánek M., Moudrý J., Moudrý T., Švehla M., Moudrý V., Vokáč V., Maroušek L.
           
3. Drahonice B (44,82) -Soukup O., Častoral O., Koc V., Liška M., Kučera T., Kučera O., Soukup V. ...............celkem 7 týmů

Ženy:  1. Putim (47,25)
            2. Drahonice (57,82) - Kovačíková J., Zochová H., Švehlová J., Moudrá Mich., Hanusová I., Trojáková N., Janoutová M.
            
3. Heřmaň (96,65)  .....................celkem 3 týmy

Veteráni1. Drahonice (57,39) - Častoral J. st., Soukup P.st., Plášil J., Moudrý J., Častoral V., Švehla M., Bartůněk R.
                  2. Štětice (62,76)
                  3. Sudoměř (68,41)  .....................celkem 3 týmy

14.7.2012 - Pohárová soutěž DSO Blanicko-Otavského regionu ve Skálách
Muži:  1. Milenovice (25,85 s)
            2. Tálín (27,70 s)
            3. Žďár (29,05 s)
            7. Drahonice (38,41 s) - Soukup O., Moudrý J., Moudrý T., Říman M., Moudrý V., Vokáč V., Maroušek L. ..............celkem 17 týmů

7.7.2012 - Pohárová soutěž v Bílsku
Muži:  1. Šipoun (27,55 s)
            2. Kváskovice (31,19 s)
            3. Čichtice (31,40 s)
            6. Drahonice (38,41 s) -Častoral V., Moudrý J., Moudrý T., Švehla M., Moudrý V., Vokáč V., Říman M...............celkem 11 týmů

Ženy:  1. Bavorov - žabky (33,47 s)
            2. Krajníčko (35,47 s)
            3. Bavorov - žabičky (35,76 s)
            5. Drahonice (78,55 s) (Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Trojáková N., Louženská P., Zochová H.).....................celkem 6 týmů

23.6.2012 - Pohárová soutěž PPS12 v Kváskovicích
Muži:  1. Čepřovice (31,94 s)
            2. Předslavice (34,48 s)
            3. Kváskovice - Skály (34,55 s)
            4. Drahonice (35,90 s) -Hejtmánek M., Moudrý J., Moudrý T., Častoral J., Moudrý V., Vokáč V., Říman M...............celkem 10 týmů

19.5.2012 - Okrsková soutěž v Jiníně
Muži:  1. Cehnice B (celkem 107,31s)
            2. Miloňovice (celkem 109,98s)
            3. Cehnice A (celkem 122,65s)
            7-9. Drahonice     NP
  (Hejtmánek M., Častoral V., Švehla M., Moudrý T., Liška M., Svoboda Mar., Kučera T.).....................celkem 9 týmů

Ženy:  1. Cehnice (27,53 s)
            2. Paračov (29,53 s)
            3. Drahonice (33,15) (Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Hanusová I., Louženská P., Zochová H.).....................celkem 4 týmy