Soutěže 2010

V roce 2010 jsem se zúčastnili celkem 6 soutěží s mašinou 12" a střídaly se úspěchy s neúspěchy. Pro ženy se dá tento rok označit rokem 2. míst, muže provázela celkem smůla - když už se povedl útok, narazili jsme na vrtochy rozhodčích, ale to vše k požárnímu sportu také patří.
V celkovém hodnocení obsadili muži v okrese 31. místo (celkem ze 42) s 5 body a ženy 20. místo se 14 body (z celkem 25 týmů). 
Nezbývá, než doufat, že rok 2011 přinese Drahonickým hasičům více radosti a úspěchů.

5.6.2010 - Pohárová soutěž v Mladějovicích
                      
Muži A
- T.Kučera (koš), O.Častoral (voda), V.Koc (strojník), J.Mikeš (B), J.Měchura (rozdělovač), 
                                        L.Maroušek, M.Svoboda (proudy)............................ 10. místo (z 15 družstev) - 40,36 s.
                       Muži B - V. Moudrý (koš), V.Častoral (voda), J.Moudrý (strojník), M.Švehla (B), M.Liška (rozdělovač),  
                                       V.Vokáč, J.Častoral (proudy)....................................... 8. místo (z 15 družstev) - 35,53 s.
                       Ženy - J.Švehlová (koš), H.Častoralová (voda),M.Moudrá (strojník), N.Trojáková (B), I.Hanusová  (R), 
                                   J.Kovačíková, M. Janoutová (proudy).............................. 4.místo (z 9 družstev) - 30,72 s.

12.6.2010 - Okrsková soutěž požárního sportu 2010 v Paračově

Celkem se sjelo do Paračova 12 družstev mužů a 4 družstva žen. SDH Drahonice mělo zastoupení opět jak v kategorii mužů, tak v kategorii žen. Přálo nám počasí a nakonec bylo i co slavit Laughing:

 Muži: 1. Cehnice A         26,15s.
           2. Paračov             28,67s.
           3. Drahonice A    28,99s.  (T.Kučera, Častoral O., Koc V., Mikeš J., Plášil J., Svoboda M., Maroušek L.)
           ....
          7. Drahonice B    48,39s. (V. Moudrý, Častoral V., Moudrý J., Švehla M., Liška M., Častoral J., Soukup V.)

Ženy: 1. Cehnice      25,06 s.
           
2. Drahonice 28,95 s. (J.Švehlová, H. Častoralová, M.Moudrá, N.Trojáková, I.Hanusová, M.Janoutová a J.Kovačíková)
           3. Paračov      34,79 s.

10.7.2010 - Pohárová soutěž v Bílsku (12")
Muži: 1. Čepřovice         29,94 s.
           2. Paračov             31,22 s.
           3. Drahonice B    31,42 s.  
           ....
          10. Drahonice A   51,62 s.

Ženy: 1. Čepřovice      29,96 s.
           
2. Drahonice  30,34 s. (J.Švehlová, H. Častoralová, J.Kovačíková, N.Trojáková, I.Hanusová, M.Janoutová a H. Zochová)
           3. Bavorov        33,00 s. .....8 týmů

7.8.2010 - Pohárová soutěž v Malenicích (bez omezení)
Muži: 1. Onsovice            22,73 s.
           2. Záhorčice           23,75 s.
           3. Přešťovice         24,45 s.
            ....
          5. Drahonice         26,32 s......8 týmů

Ženy: 1. Čepřovice      29,96 s.
           
2. Drahonice  30,34 s. 
           3. Bavorov        33,00 s. .....4 týmy

21.8.2010 - Pohárová soutěž v Bavorově (12")
Muži: 1. Paračov             27,71 s.
           2. Čejetice             29,11 s.
           3. Bílsko                 29,98 s.
           NP. Drahonice        27,41 s.  (prý neplatný pokus)    .... 9 týmů

Ženy: 1. Čepřovice                 29,22 s.
           
2. Drahonice             29,39 s. 
           3. Kváskovice - Skály  32,24 s. .....10 týmů

28.8.2010 - Pohárová soutěž v Nových Kestřanech (bez omezení)
Muži: 1. Dražejov             23,34 s.
           2. Cehnice              24,30 s.
           3. Řepice                24,30 s.
            .......
           12. Drahonice      45,86 s.  ......15 týmů      

Ženy:  1. Cehnice             25,67 s.
           2. Mladějovice B     26,38 s.
           3. Štěkeň               26,40 s.
            .......
           5. Drahonice        34,97 s.  ......8 týmů