Akce v roce 2008

SDH Drahonice zorganizovalo v roce 2008 následující akce:

9.2.2008 Hasičský ples
16.2.2008 Masopustní průvod po vsi
12.4.2008 Sběr železného šrotu po vsi
26.4.2008 Čištění požární nádrže
1.6.2008 Dětský den (ve spolupráci s MŠ a OÚ)
červenec - říjen Rekonstrukce nové Požární zbrojnice v Červenkovně
20.12.2008 Kolaudace nové Požární zbrojnice
31.12.2008 Silvestrovská zábava

Soutěže 2014

30.8.2014 - Pohárová soutěž v Jiníně

 Muži:   1. Litochovice (23,00 s)
             2. Drahonice (31,70 s) - Pleninger Z., Častoral V., Koc V., Vokáč V., Liška M. a 2 zapůjčení bratři z Bílska) 
             3. Jinín (36,00 s)
                                                       .....................celkem 5 týmů

V kategorii žen neměli v této soutěži Drahonice zastoupení.

 

16.8.2014 - Pohárová soutěž v Malenicích

 Muži:   1. Horosedly (21,95 s)

           2. Novosedly (22,41 s)
           3. Onšovice (23,45 s)
           ....
           6. Drahonice (28,33 s)
  
                (Bartůněk R., Častoral V., Moudrý J., Moudrý T., Kučera O., Švehla M., Říman M., Liška M.)
                                                                                     .....................celkem 12 týmů

V kategorii žen neměli v této soutěži Drahonice zastoupení.

Pokračovat ve čtení

Soutěže 2008

SDH_znak_2120. výročí založení SDH Bílsko

V sobotu 5. července 2008 oslavili dobrovolní hasiči z Bílska 120. výročí svého založení. Slavnosti se zúčastnili i zástupci našich dobrovolných hasičů, kteří v soutěži požárního sportu obsadili 4. místo z celkového počtu 8 družstev. Mimo soutěže požárního sportu bylo možno shlédnout i ukázku historických i současných požárních stříkaček, kam drahoničtí hasiči zapůjčili dva exponáty, proběhly zde různé soutěže pro děti, ukázka výsuvného žebříku a další akce.  

Okrsková soutěž požárního sportu 2008

V sobotu 17. května 2008 se konala v Cehnicích Okrsková soutěž požárního sportu 2008. SDH Drahonice mělo zastoupení jak v kategorii mužů, tak v kategorii žen.
A i přes rozmary počasí, které našim hasičům dopřálo skutečně dostatek vody, slavila obě družstva úspěch!
Muži se umístili na krásném 3.místě a Ženy si domů přivezly pohár za 2. místo.
I v kategorii Jednotlivců jsme měli své želízko v ohni a nezklamalo: 2. místo - Tomáš Kučera .
BLAHOPŘEJEME.    Výsledková listina...

Hasičská soutěž o pohár starosty Čejetic 2008

V sobotu 24. května 2008 se konala v Sudoměři hasičská soutěž O pohár starosty Čejetic. SDH Drahonice mělo opět zastoupení jak v kategorii mužů, tak v kategorii žen, pouze v kategorii Veteránů zastoupení chybělo.
Tentokrát si však oba týmy vypily kalich hořkosti až do dna. Muži rozbalili útok excelentně, ale po technických problémech s mašinou skončili s časem 37,56 s až na předposledním 11.místě a ženy, kterým do kompletní sestavy jedna chyběla, skončily na posledním 6.místě s časem 82,43 sekund.
Do dalších soutěží přejeme více štěstí.
Stupně vítězů obsadili:
- v kategorii MUŽI:
1. Sudoměř A (19,00 s)
2. Žernovice A (19,59 s)
3. Přechovice (21,16 s)
v kategorii ŽENY:
1. Cehnice (26,20 s)
2. Sudoměř (27,25 s)
3. Nový Dvůr (28,35 s)

Soutěže 2012

8.9.2012 - Pohárová soutěž na Pražáku
Muži:  1. Podeřiště (29,56)
            2. Čejetice (29,81)
            3. Cehnice (31,00)
            5. Drahonice (37,88) - Častoral V., Moudrý J., Koc V., Moudrý T., Liška M., Mikeš J., Říman M. ...............celkem 14 týmů

1.9.2012 - Pohárová soutěž v Krajníčku - PPS12
Muži:  1. Šipoun (23,66)
            2. Vacovice (25,43)
            3. Čepřovice (26,75)
            4. Drahonice (26,98) - Častoral V., Moudrý J., Moudrý T., Mikeš J., Kučera T., Švehla M., Vokáč V. ...............celkem 14 týmů

Ženy:  1. Krajníčko (30,11)
             2. Bavorov - žabičky (34,38)
             3. Bavorov - žabky (38,87)
             4. Drahonice (56,38) - Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Hanusová I., Kovačíková J., Zochová H. .....................celkem 4 týmy

25.8.2012 - Pohárová soutěž v Bavorově - PPS12
Muži:  1. Vitějovice (25,17)
            2. Šipoun (27,28)
            3. Čichtice (27,56)
            6. Drahonice (32,70) - Hejtmánek M., Častoral V., Koc V., Moudrý T., Liška M., Švehla M., Mikeš J. ...............celkem 11 týmů

Ženy:  1. Čichtice (32,04)
             2. Bavorov - žabky (32,26)
             3. Bavorov - žabičky (33,87)
             4. Drahonice (34,99) - Zochová H., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Švehlová J., Trojáková N., Louženská P. .....................celkem 6 týmů

11.8.2012 - Pohárová soutěž v Malenicích
Muži:  1. Šipoun (20,02)
            2. Němčice (22,54)
            3. Dražejov (23,36)
            12. Drahonice (30,45) - Bartůněk R., Častoral V., Říman M., Mikeš J., Kučera T., Vokáč V., Maroušek L. ...............celkem 16 týmů

Ženy:  1. Mladějovice (24,03)
             2. Dražejov (24,53)
             3. Drahonice (24,70) - Kovačíková J., Moudrá L., Moudrá Mart., Kiewegová J., Častoralová H., Trojáková N., Janoutová M. .....................celkem 8 týmů

21.7.2012 - Pohárová soutěž ve Štěticích
Muži:  1. Skály (31,19)
            2. Drahonice A (43,12) - Hejtmánek M., Moudrý J., Moudrý T., Švehla M., Moudrý V., Vokáč V., Maroušek L.
           
3. Drahonice B (44,82) -Soukup O., Častoral O., Koc V., Liška M., Kučera T., Kučera O., Soukup V. ...............celkem 7 týmů

Ženy:  1. Putim (47,25)
            2. Drahonice (57,82) - Kovačíková J., Zochová H., Švehlová J., Moudrá Mich., Hanusová I., Trojáková N., Janoutová M.
            
3. Heřmaň (96,65)  .....................celkem 3 týmy

Veteráni1. Drahonice (57,39) - Častoral J. st., Soukup P.st., Plášil J., Moudrý J., Častoral V., Švehla M., Bartůněk R.
                  2. Štětice (62,76)
                  3. Sudoměř (68,41)  .....................celkem 3 týmy

14.7.2012 - Pohárová soutěž DSO Blanicko-Otavského regionu ve Skálách
Muži:  1. Milenovice (25,85 s)
            2. Tálín (27,70 s)
            3. Žďár (29,05 s)
            7. Drahonice (38,41 s) - Soukup O., Moudrý J., Moudrý T., Říman M., Moudrý V., Vokáč V., Maroušek L. ..............celkem 17 týmů

7.7.2012 - Pohárová soutěž v Bílsku
Muži:  1. Šipoun (27,55 s)
            2. Kváskovice (31,19 s)
            3. Čichtice (31,40 s)
            6. Drahonice (38,41 s) -Častoral V., Moudrý J., Moudrý T., Švehla M., Moudrý V., Vokáč V., Říman M...............celkem 11 týmů

Ženy:  1. Bavorov - žabky (33,47 s)
            2. Krajníčko (35,47 s)
            3. Bavorov - žabičky (35,76 s)
            5. Drahonice (78,55 s) (Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Trojáková N., Louženská P., Zochová H.).....................celkem 6 týmů

23.6.2012 - Pohárová soutěž PPS12 v Kváskovicích
Muži:  1. Čepřovice (31,94 s)
            2. Předslavice (34,48 s)
            3. Kváskovice - Skály (34,55 s)
            4. Drahonice (35,90 s) -Hejtmánek M., Moudrý J., Moudrý T., Častoral J., Moudrý V., Vokáč V., Říman M...............celkem 10 týmů

19.5.2012 - Okrsková soutěž v Jiníně
Muži:  1. Cehnice B (celkem 107,31s)
            2. Miloňovice (celkem 109,98s)
            3. Cehnice A (celkem 122,65s)
            7-9. Drahonice     NP
  (Hejtmánek M., Častoral V., Švehla M., Moudrý T., Liška M., Svoboda Mar., Kučera T.).....................celkem 9 týmů

Ženy:  1. Cehnice (27,53 s)
            2. Paračov (29,53 s)
            3. Drahonice (33,15) (Švehlová J., Moudrá L., Moudrá Mart., Moudrá Mich., Hanusová I., Louženská P., Zochová H.).....................celkem 4 týmy

Soutěže 2013

7.9.2013 - Pohárová soutěž v Krajníčku
Muži:   1. Drahonice (27,01 s)  (Hejtmánek M., Častoral Vít, Moudrý J., Moudrý T., Říman M., Mikeš J.)
            2. Bílsko (27,07 s)
            3. Čichtice (29,31 s).....................celkem 13 týmů

Veteráni
: 1. Vacovice (27,95 s)
                2. Dřešín (29,04 s)
                3. DrahoMalenice (32,26 s)  
                     (Častoral Vít, Moudrý Josef, Hošková Petra a bratři z Malenic v čele s Otou Švehlou)
                                        ....................celkem 4 týmy

V kategorii žen neměli v této soutěži Drahonice zastoupení.

24.8.2013 - Pohárová soutěž v Bavorově
Muži:  1. Čichtice (25,89 s)
          2. Bavorov (29,74 s)
          3. Černětice (31,80 s)
          ......
          9. Drahonice (50,08 s)  
            (Pleninger Zd., Častoral Vít, Moudrý J., Moudrý T., Kučera O., Maroušek L., Mikeš J.)
                                        .....................celkem 10 týmů

V kategorii žen neměli v této soutěži Drahonice zastoupení.

Pokračovat ve čtení